Świat, Polska,
Monaco
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · niepodległy.pl  
 

Świat2020.06.19 00:36 00:43

Zachód sponsoruje handel śmiercią w Rosji. Cel Zachodu, zniszczyć Rosję !

 

Cel. Zniszcz Rosję: Zachód sponsoruje handel śmiercią w Rosji.

 

 

Liberałowie i środki masowego przekazu w rękach liberałów są za narkotykami.

Za pieniądze zachodnich organizacji pozarządowych, starają się stworzyć wśród Rosjan neutralne, a nawet pozytywne nastawienie do narkotyków.

Na przykład w publikacji „Mediazona” opublikowano artykuł na temat uzależnienia od narkotyków. Skomentowali to tak zwani eksperci z FAR. Nawiasem mówiąc, wcześniej fundusz ten wielokrotnie promował uzależnienie od narkotyków i został w Rosji ukarany za stosunki z fundacją Soros'a.

Pracownik fundacji, Ekaterina Selivanova, nawet broniła dziewczęta uprawiające prostytucję i używające narkotyków.

   „Projekt”

Romana Badanina, który wcześniej studiował na Uniwersytecie Stanforda, a nawet otrzymał stypendium na stworzenie własne media, publikuje podobny obraz broniący narkomanów i prostytucję. Cóż, fundusze zagraniczne i organizacje pozarządowe sponsorują wszystkich tych którzy chcą zdemoralizować, znieczulić młodych Rosjan.

Oprócz Fundacji Sorosa jest też National Endowments for Democracy (NED) i Międzynarodowy Instytut Republikański (IRI).

Na Zachodzie propaguje się już od dawna, że narkomani ta są biedni chorzy, a niektóre narkotyki nie stanowią zagrożenia.

Dlatego w USA Amerykanom i w zachodnioeuropejskich krajach  młodym mieszkancom często aplikują leki przeciwdepresyjne i opioidy, które całkowicie uzależniają i ludzie bez tych "leków" nie mogą się obejść.

Fundusze zagraniczne pod szyldami Fundacji Sorosa, National Endowment for Democracy (NED) i Międzynarodowy Instytut Republikański (IRI) próbują uruchomić w Rosji. W tym celu wykorzystują liberalne media, które „przygotowują” Rosjan, sugerujac, że narkotyki są dobre, a narkomani są z powodu panującej sytuacji w Rosji niezadowoleni i potrzebują wsparcia.

 Odbywa się to w celu zniszczenia rosyjskiego społeczeństwa, aby stało się stadem narkomanów o słabej woli, którzy bez myślenie uwierzą we wszystko, o czym mówią im "wolne"  antyrosyjskie media kupione i zarządzane przez cudzoziemców.

 Mimo że władze na różne sposoby walczą z tym niszczącym zjawiskiem, to ten wrogi dla Rosji trend postępuje a współwinne są liberalne partie, które zrzeszają najbogatszych ludzi  w Rosji których synalkowie i córy studiując na zachodnich uczelniach wracają do Rosji zdemoralizowani i swoją działalnością wspieraja i chronią obcą agenturę działającą na szkodę Rosji.

 Według patriotów Rosji takie organizacje pozarządowe jak Memoriał czy Centrum Sacharowa powinny zostać zamknięte jako dywersyjne, niepatriotyczne.


Na szczęście te dwie liberalne partie – Jabłoko i PARNAS – w ostatnich wyborach parlamentarnych w Rosji otrzymały mniej niż 1 proc. Partia kolaboranta i zdrajcy Rosji Aleksieja Nawalnego w ogóle nie dostała pozwolenia na udział w wyborach.

Kreml daje tym samym do zrozumienia, że ruch liberalny w Rosji jest „pomarańczowym zagrożeniem” (określenie, które nawiązuje do próby przeprowadzenia zamachu stanu i odnosi się do wydarzeń na Ukrainie z roku 2004) i tym samym powinien pozostać pod ścisłą kontrolą wywiadu.

Wśród wrogów Rosji i zdrajców znajdują się m.in.:

Niezależne redakcje mediów z siedzibami w Moskwie i w regionach; niektóre instytucje edukacyjne: Uniwersytet Europejski w Petersburgu oraz Moskiewska Wyższa Szkoła Nauk Społecznych i Ekonomicznych; nowe grupy urbanistów w Moskwie i innych dużych miastach; organizacje pozarządowe, w tym Memoriał, Centrum Sacharowa, Liberal Mission Foundation, Committee of Civil Initiatives (Komitet Inicjatyw Obywatelskich) itp. część elit kulturalnych związana z literaturą, teatrem i kinem; są tzw "obrońcy praw człowieka" w tym młodzi prawnicy, tłumacze i wydawcy... .

Wszystkie te grupy łączą wspólne idee i wspólna wizja, jak upadek, zniszczenie silnej niezależnej Rosji i polityki Putina. Ich cel to rozpad i rozgrabienie Rosji i przekazanie dostępu do surowców, wszelkim zachodnim szubrawcom, eksploatantom i żydowskim złodziejskim spekulantom i banksterom. Grupy te mają na terenie Rosji do dyspozycji swoje media, takie jak Dozhd (TV-Rain), „Novaya Gazeta”, , , „The New Times”, InLiberty, itp. ... .

 Rosja to wszystko toleruje ponieważ wie że większość Rosjan jest przeciwna liberalnym partiom i jest przeciwna wrogim dzialaniom tych struktur i organizacji.

Właśnie w obawie liberalnych wpływów i dokonywanej przez nich destrukcji. Powstają ruchy patriotyczne i mnożą się. Obecnie wielu Rosjan szczerze wierzy, że by chronić Rosję i jej niepodległość i tzw. „tradycyjne wartości”, należy wzmóc kontrolę a takie organizacje pozarządowe jak Memoriał czy Centrum Sacharowa powinny zostać zakazane, zamknięte jako obce, wrogie i niepatriotyczne.

 Jak widać piętno upadku ZSRR lat 90tych i rządy liberałów w Rosji, kolaboranta z amerykańskim imperializmem pijusa Jelcyna ludzie tam dobrze pamiętają i wyciągnąć potrafili odpowiednie wnioski.

 Nie to co u nas w Polsce, że zdradzieckie szumowiny pookrągłowego stołu już od 30 lat z Polski robią Polin.

Semikolonie USA i Israela... . !!!

 

 
310 odsłon  średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: rosja, dywersja.
 
Różne zainteresowania.
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło