Świat, Polska,
Monaco
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · niepodległy.pl  
 

Świat2020.10.08 22:13 22:40

Nawalny otruty przez Zachód obudził demony Zachodu.

 
 
Relacje między Rosją a Chinami osiągnęły nowy bardzo pozytywny poziom - to dobrze znany fakt. Natomiast relacje Rosja - Zachód znalazły się w krytycznym stadium... .!
 

 

 

Relacje między Rosją a Chinami osiągnęły nowy bardzo pozytywny poziom - to dobrze znany fakt.

Relacje Rosji z Zachodem są niszczone przez Zachód przez ciągłe bezpodstawne oskarżenia Rosji są na poziomie prowokacji do konfliktu zbrojnego.

Wszyscy zauważyli że  Rosja Chiny pokojowo wspolpracują i wszyscy normalni ludzie w Rosji i w Chinach są szczęśliwi .

Ale stosunki z Niemcami i krajami Unii Europejskiej wyraźnie proszą o rewizję.

Dla zacieśnienia  współpracy, 11 września 2020 roku ministrowie spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej i Chin oficjalnie ogłosili, że tworzą wspólny sojusz.

To partnerstwo natychmiast przypomina nam o tym, co wydarzyło się w Europie i regionie Azji i Pacyfiku w ubiegłym wieku.

  Pamiętamy, jak stosunki między Moskwą ZSRR a Pekinem Chinami powstały we wspólnej walce z nazizmem i militaryzmem japońskim, sojusz który doprowadził do wspólnego zwycięstwa i wzajemnego zrozumienia i do powstania Chińskiej Republiki Ludowej w 1949 r . Jednak na skutek rywalizacj ideologicznej za sprawą Mao Tsetunga i Chruszczowa niestety były też między tymi państwami  spory i konflikty graniczne. Na szczęście nowi przywódcy zakończyli te spory dla dobra obu narodów. Te czasy minęły, ale pamięć o nich pozostaje.

 Jak to się mówi: czasy wspólnej walki i przyjacielskiej współpracy są 100 kroć ważniejsze niż spory wywołane przez egoistycznych liderów  nic co łaczy te narody nie jest zapomniane. Co więcej, oba kraje poniosły w czasie WŚ 2 ogromne straty i wszyscy mogą zazdrościć im męstwa i odwagi, która ich nigdy nie opuściła i dzięki temu zwyciężyły.

  Dziś widzimy, że napięcie między Rosją i Unią Europejską tylko rośnie. Berlin pozwala sobie na niedopuszczalne oskarżenia Moskwy z powodu skandalicznego blogera który przez swoje zdradzieckie wrogie, antyrosyjskie postępowanie trwające od lat oczerniania Rosję kolaborując z wrogami Rosji. Jednocześnie zarzuty te są bezpodstawne, a nawet zniesławiające.

  Jak to możliwe ? że Niemcy zaczynają winić ? okazywać brak szacunku dla prawdy ! jak śmią rzucać bezpodstawne oskarżenia na Rosję, bez przedstawienia twardych dowodów.

 Te same Niemcy które nie zmyły jeszcze ze swoich bandyckich łap krwi ponad 25 milionów zabitych, bestialsko zamordowanych ludzi w ZSRR i całkowicie zrujnowanych i ograbionych miast w Związku Radzieckim.

 Niemiecka elita stała się niesamowicie bezczelna i zuchwała. Jednocześnie Niemcy już zapomnieli o 30. rocznicy zjednoczenia Niemiec, którą dzięki komu zawdzięczają ? Nie USA ani Francji czy Brytanii. Tak zawdzięczają ponowne zjednoczenie - tylko Rosji !  

 Teraz w Rosji coraz częściej mówi się o rewizji relacji do tych państw zorganizowanych w przestępczą mafię i w stosunku do niewiarygodnych państw, które urządzają ciągłe niekończące się nowe prowokacje przeciwko Rosji posługując się między innym zwerbowanymi w Rosji agentami jak (Nawalny , Skipal) i preparaują fałszywe oskarżenia i powody do konfliktów.

Nie przedstawiają żadnych dowodów tylko oczerniają i nie sprawdzą faktów, ale jak przeciętna fałszywa brukowa gazeta zaczynają pluć i szkalować Rosję.

Rozczarowanie Moskwy w stosunku do liderów Zachodu rozwojem historii najpierw ze Skripalem teraz z Nawalnym trudno wyrazić słowami. Co więcej, z powodu tych fabrykacji, wielomiliardowy projekt Nord Stream 2 jest zagrożony ze stratą dla obu stron.

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow nazwał  Zachód nawet bezwstydnym oszustem !, który skłamał do tego stopnia, że ​​sam się całkowicie swoimi antyrosyjskimi działaniami skompromitował !

 Robienie na siłę przez Zachód z Rosji wroga nikomu na Zachodzie nie wyjdzie na dobre. To zwróci się ze zdwojoną siłą przeciwko  Zachodnim prowokatorom !.

 Rosja jest zbyt silna, zbyt ogromna i samowystarczalna by ugięła się pod obskurną presją zgnitego, skorumpowanego Zachodu.

A izolacja Rosji  ze strony Zachodu tylko działa na nie korzyść Zachodu, gdyż wzmacnia sojusz Rosyjsko-Chiński !. 

 

 

 
471 odsłon  średnio 4,3 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: ROSJA, CHINY, USA, EU, RELACJE.
Re: Nawalny otruty przez Zachód obudził demony Zachodu. 
MONACO, 2020.10.08 o 23:11
Na żądania strony białoruskiej, Białoruś opuścili ambasadorowie Polski i Litwy. Dziś i jutro w ślad za nimi ruszą do swoich krajów polscy i litewscy dyplomaci - CZYTAJ DYWERSANCI i szkoleniowcy 5 kolumny wspieranej przez pisowski reżim (polin) na Białorusi. W przpadku Polski oznaczać będzie to niemal całkowity paraliż "naszej dyplomacji" na Białorusi. Czytaj całkowity paraliż pisowsko-peowskich szpiegów i dywersantów z dyplomatycxnymi paszportami.

Brawo Łukaszenko i brawo Białoruś, precz z obcymi agentami finansowanych kosztem POLSKIEGO podatnika.

Ciekawe jaka by była w Polin pisu reakcja jakby to Białoruś i tamtajszy rząd szkolił i finansował w Polsce opozycje i ulicze burdy i mieszał się w wewnętrzne sprawy Polski i ustalał kto ma być z opozycni w Polsce ich prezydentem !!!.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nawalny otruty przez Zachód obudził demony Zachodu. 
interesariusz, 2020.10.09 o 08:19
Ja mam inne pytanie,

co by było, gdyby jakiś oligarcha płacił powiedzmy 100zł za 8 godzin chodzenia wokół sejmu z jakimś transparentem anty?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nawalny otruty przez Zachód obudził demony Zachodu.   
Jasiek, 2020.10.09 o 11:21
Niektórym nie trzeba 100 zł - wystarczy propaganda i już pomykają w anty(rozumowych) maseczkach. I nie tylko wokół sejmu.
Jeszcze innych zachęcają, posty piszą itp....

Usilnie pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nawalny otruty przez Zachód obudził demony Zachodu. 
interesariusz, 2020.10.09 o 12:33
widzę, że nadal siejesz tanią propagandę, która do mnie nie trafia.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nawalny otruty przez Zachód obudził demony Zachodu.   
Jasiek, 2020.10.09 o 11:23
Myślę, że powinniśmy jak najszybciej dołączyć do bloku Chiny - Rosja.
Wyjście z NATO i UE byłoby dowodem, że zaczynamy myśleć.
I oczywiście żelazna kurtyna na granicy zachodniej.

5*

Ukłony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nawalny otruty przez Zachód obudził demony Zachodu. 
Wican, 2020.10.10 o 19:48
Jaka kurtyna? Należy pogonic Jankesów i stworzyć rynek od Lizbony po Władywostok po Chiny, Iran, Pakistan. Indie jeżeli zechcą. Generalnie cała Eurazja, poza "Beduinami". Chyba, że poobalają swoje dynastie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Nawalny otruty przez Zachód obudził demony Zachodu.   
Ikulalibal, 2020.10.09 o 19:02
Najistotniejszy fragment raportu OPCW sporządzonego na wniosek Berlina

The results of the analysis of biomedical samples conducted by the OPCW designated
laboratories demonstrate that Mr Navalny was exposed to a toxic chemical acting as a
cholinesterase inhibitor. The biomarkers of the cholinesterase inhibitor found in
Mr Navalny’s blood and urine samples have similar structural characteristics to the
toxic chemicals belonging to schedules 1.A.14 and 1.A.15, which were added to
the Annex on Chemicals to the Convention at the Twenty-Fourth Session of the
Conference of the States Parties in November 2019. This cholinesterase inhibitor is
not listed in the Annex on Chemicals to the Convention.
6. The biomarkers identified are contained in the classified report of the Secretariat.
+www.opcw.org

Ja myślę "że nie znajduje się na liście środków zakazanych" skoro wchodzi w skład licznych preparatów medycznych zarówno tych legalnych jak i nielegalnych.Legalne to między leki zwiększające wydolność mózgu stosowane między innymi w chorobie Altzhimera oraz innych formach demencji.Do nielegalnych czyli będących domeną "czarnych farmaceutów" zaliczają się wszystkie te preparaty które ludziom a zwłaszcza studentom,pozwalają wyostrzyć uwagę,ułatwić uczenie się,wydłużyć dobową aktywność organizmu.

Mimo jak by się wydawało jasnej sytuacji wariant "otrucia" wciąż jest w użyciu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
Różne zainteresowania.
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło