Świat, Polska,
Monaco
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · niepodległy.pl  
 

Świat2020.11.27 05:47 11:22

PRAWDZIWY obraz PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO.

 
 
Prawdziwy obraz PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO. FAŁSZ i OBŁUDA !!! A właściwie jego ogromnej części. Kto nas tam reprezentuje i "dba" o nasze interesy.
 

Moralność Kalego !!!    Parlament  Europejski   !!!.

 Parlament Europejski ?  Czy to mafijna ? europejska organizacja moralnych  karłów,  degeneratów których cechuje typowa obłuda ! 


Parlament Europejski przyjął haniebną rezolucję w sprawie Białorusi ubolewając nad losem swoich agentów.

Parlament Europejski przyjął w czwartek 26 listopada projekt rezolucji w sprawie „łamania praw człowieka” na Białorusi a konkretnie z powodu Romana Bondarenki i innych opłacanych przez europejską agenturę ulicznych szumowin i awanturników.

 O to wynik. 613 bylo za rezolucją a 41 było przeciw, 35 wstrzymało się od głosu.

 W rezolucji domagają się szybkiego niezależnego śledztwa w sprawie śmierci ulicznych awanturników związanych z protestami. Ponadto osłowie wezwali UE do wsparcia międzynarodowego śledztwa w sprawie „zbrodni przeciwko narodowi białoruskiemu”.

 

Nie zauważyli zajęci tak bardzo dbaniem o swoją agenturę ile to prozachodnie reżimy zamordowały ludzi we Francji ? w Turcji ? którzy protestowali przeciwko władzom !!!

Prosze o to, jacy oni w PE są "sprawiedliwi i obrońcy" uciśnionych.

Zadaję podstawowe pytanie, gdzie oni byli ? ci wszyscy obrońcy ? gdzie te kreatury w PE były gdy banderowski prawy sektor zamordował i spalił ponad 50 młodych ludzi w Odessie !!! 

Gdzie byli i są te kreatury w PE w obronie tysięcy zamordowanych przez banderowski reżim od 2014 roku z siedzibą w Kijowie, bezbronnych ludzi w Donbasie  ??? !!!  

Gdzie są w PE obrońcy cywilów zamordowanych przez ukraińskie wojsko i terrorystyczne bandy Azov i Ajdar !!!

Teraz mamy kompletny obraz. Więc to co członkowie w PE wyprawiają  już nie powinno nikogo dziwić. Teraz już wiemy kim i kogo oni reprezentują i jakie ma morale  Parlament Europejski. 

Takiej obłudy ze strony członków  Parlamentu Europejskiego i takiej bezczelności w stosunku do Białorusi to mogą reprezentować tylko i wyłącznie osobniki moralnie zdegenerowane i pozbawione prawdziwej ludzkiej empatii. Mamy obraz, który uwidacznia strukturę mafijnej przestępczej organizacji pod szyldem PE.

Pytanie, o czyje oni interesy dbają ?. Wydając tego rodzaju rezolucję ! gdy w obliczu śmieci dzieci i matek mordowanych przez ukrainski reżim od 6 lat w Donbasie całkowicie bez wstydu milczą !!!. 

Ta rezolucja dotyczy też prac nad trzecim pakietem sankcji wymierzonych w firmy i oligarchów ( oligarchów ?)  powiązanych z Łukaszenką.

Ponieważ dotychczasowe działania UE są nie efektywne tym samym PE apeluje o rozszerzenie unijnej listy sankcji. Wezwano również do całkowitego zamrożenia transferów środków unijnych dla białoruskiego rządu i projektów w tym pożyczek z Europejskiego Banku Inwestycyjnego, Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju i innych. 

 Jak widzimy to mafia europejska dba naturalnie o interesy wyłącznie swoje i jej płatnych sługusów. Okazując wielkie oburzenie gdy ginie w starciu z legalną władzą jakiś jej  uliczny awanturnik agent / np. nawalny /  a w sytuacji gdy giną matki i dzieci w Donbasie to ze strony PE jest zero reakcji i zero oburzenia. Bo to jej kolaboranci i podwładni banderowcy wydali rozkazy by bombardować dzielnice mieszkalne, ludność cywilną w Donbasie.

MORALNOŚĆ KALEGO  !

Tam w Donbasie mogą być zabijani zwykli ludzie, tysiące mieszkańców i żadna REZOLUCJA  PARLAMRNTU EUROPEJSKIEGO nie jest potrzebna w celu sankcji na reżim ukraiński w Kijowie i ukarania sprawców ludobójstwa ! !!! .

 Pytam.

W jakiej Unii my żyjemy ? Kto nami rządzi ? Kogo wybieramy na tak ważne stanowiska ? 

Jak można być tak obłudnym i takim degeneratem ? By milczeć w przypadku śmierci matek, dzieci, ludzi zabijanych z premedytacją przez ukrainskie bandy Azov , Ajdar i regularne ukraińskie wojsko

Teraz już wiemy że  Parlament Europejski składa się z 613 pozbawionych poczucia sprawiedliwości i moralności kreatur, które głosowały za tą haniebna rezolucją i zaledwie z 76 normalnych ludzi którzy nie godzili się stosować podwójne standardy i współpracować na zasadzie i według mafijnych reguł.

 

 

 

 
131 odsłon   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: PE, sankcje, Białoruś, obłuda.
 
Różne zainteresowania.
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło